Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą osób, która połączona tą samą wiarą stara się realizować Boże zlecenie przekazania światu ostrzenia i nadziei. Tworzymy serdeczny zbór oraz cieszymy się tym, że lubimy i troszczymy się o siebie nawzajem. Rozumiemy też, patrząc na to, co Pismo Święte mówi o czasach w których żyjemy, że znajdujemy się w okresie, który Biblia nazywa „czasem ostatecznym”, niedługo przed powrotem Jezusa i zakończeniem takiej historii jaką znamy do tej pory. To właśnie motywuje nas do szeroko rozumianej służby dla innych. Nie, nie jesteśmy doskonałymi ludźmi. Ciągle jeszcze każdy z nas walczy ze skłonnościami swojej „cielesnej natury”, ale mimo tego myślę, że porażki, a przede wszystkim zwycięstwa wiele nas do tej pory nauczyły. Nie chcemy iść na kompromis ze światem i grzechem, dlatego trzymamy się tego co mówi Pismo Święte i taką naukę też przekazujemy innym.
Najlepiej sam się przekonaj jaka nauka głoszona jest przez nas i jakimi jesteśmy na codzień. Zaplanuj wizytę albo odwiedź nas niezapowiedzianie. Jeśli Duch Święty daje Ci takie pragnienie, nie odkładaj tego na „jutro”, bo nie wiemy co „jutro” może przynieść.

„A w końcu: Bądźcie wszyscy jednomyślni, współczujący, braterscy, miłosierni, pokorni;
Nie oddawajcie złem za zło ani obelgą za obelgę, lecz przeciwnie, błogosławcie, gdyż na to powołani zostaliście, abyście odziedziczyli błogosławieństwo”.

1 Piotr 3,8-9